| Wyprodukuj nazwę | Agregator otwartego typu |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Galwaniczny agregat chłodniczy |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Chiller do wstrzykiwań pleśni |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Wyprodukuj nazwę | Okrągła wieża chłodnicza |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Okrągła wieża chłodnicza |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Okrągła wieża chłodnicza |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Okrągła wieża chłodnicza |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Tank Capacity | 70L |
| Cooling Capacity | 5-500 Tons |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Parts | Schneider/Customizable |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Cooling Capacity | 5-500 Tons |
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |