| Condenser Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Noise_Level | ≤65 DB(A) |
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
| Cooling Way | Water Cooled |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
|---|---|
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
| Compressor_Type | Scroll |
| Noise Level | Less Than 70 DB |
| Wyprodukuj nazwę | Okrągła wieża chłodnicza |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
|---|---|
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Gwarancja | 1 rok |