| Ονομασία προϊόντος | Ανοιχτού τύπου ψυγείο |
|---|---|
| συσκευή θρόμβωσης | βαλβίδα επέκτασης |
| Ανεμιστήρες συμπυκνωτών | Αξονικός/φυγόκεντρος |
| Δύναμη ανεμιστήρα συμπυκνωτή | 16KW |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα | Σνάιντερ |
| Ονομασία προϊόντος | Χλιδαριστήρας ηλεκτροπληγήσεως |
|---|---|
| συσκευή θρόμβωσης | βαλβίδα επέκτασης |
| Ανεμιστήρες συμπυκνωτών | Αξονικός/φυγόκεντρος |
| Δύναμη ανεμιστήρα συμπυκνωτή | 16KW |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα | Σνάιντερ |
| Ονομασία προϊόντος | Ψυκτικό ενέσιμου μούχλας |
|---|---|
| συσκευή θρόμβωσης | βαλβίδα επέκτασης |
| Ανεμιστήρες συμπυκνωτών | Αξονικός/φυγόκεντρος |
| Δύναμη ανεμιστήρα συμπυκνωτή | 16KW |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα | Σνάιντερ |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Ονομασία προϊόντος | Πύργος ψύξης κυκλικού τύπου |
|---|---|
| συσκευή θρόμβωσης | βαλβίδα επέκτασης |
| Ανεμιστήρες συμπυκνωτών | Αξονικός/φυγόκεντρος |
| Δύναμη ανεμιστήρα συμπυκνωτή | 16KW |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα | Σνάιντερ |
| Ονομασία προϊόντος | Πύργος ψύξης κυκλικού τύπου |
|---|---|
| συσκευή θρόμβωσης | βαλβίδα επέκτασης |
| Ανεμιστήρες συμπυκνωτών | Αξονικός/φυγόκεντρος |
| Δύναμη ανεμιστήρα συμπυκνωτή | 16KW |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα | Σνάιντερ |
| Ονομασία προϊόντος | Πύργος ψύξης κυκλικού τύπου |
|---|---|
| συσκευή θρόμβωσης | βαλβίδα επέκτασης |
| Ανεμιστήρες συμπυκνωτών | Αξονικός/φυγόκεντρος |
| Δύναμη ανεμιστήρα συμπυκνωτή | 16KW |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα | Σνάιντερ |
| Ονομασία προϊόντος | Πύργος ψύξης κυκλικού τύπου |
|---|---|
| συσκευή θρόμβωσης | βαλβίδα επέκτασης |
| Ανεμιστήρες συμπυκνωτών | Αξονικός/φυγόκεντρος |
| Δύναμη ανεμιστήρα συμπυκνωτή | 16KW |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα | Σνάιντερ |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Tank Capacity | 70L |
| Cooling Capacity | 5-500 Tons |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Parts | Schneider/Customizable |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Cooling Capacity | 5-500 Tons |
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |