| Wyprodukuj nazwę | Modułowe chłodnicy chłodzone wodą |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| nazwisko | maszyna chłodnicza przemysłowa |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| nazwisko | Chiller przemysłowy chłodzony powietrzem |
|---|---|
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Typ skraplacza | Chłodzony powietrzem |
| Usługa po gwarancji | Wsparcie techniczne wideo |
| Droga chłodzenia | Chłodzenie powietrzem/chłodzenie wodą |
| Wyprodukuj nazwę | Maszyna chłodząca wodą |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Chłodzony wodą agregat wody lodowej |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Chłodzony wodą agregat wody lodowej |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Chłodzony wodą agregat wody lodowej |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Noise_Level | ≤65 DB(A) |
|---|---|
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Cooling Way | Water Cooled |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
| Noise Level | Less Than 70 DB |
| Wyprodukuj nazwę | Agregat wodny chłodzony powietrzem |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Ocieplony wodą chłodnik śrubowy |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |