| نام تولید | چیلر نوع باز |
|---|---|
| دستگاه دریچه گاز | دریچه گسترش |
| فن های کندانسور | محوری / گریز از مرکز |
| قدرت فن کندانسور | 16 کیلووات |
| قطعات الکتریکی | شنایدر |
| نام تولید | چیلر برقی |
|---|---|
| دستگاه دریچه گاز | دریچه گسترش |
| فن های کندانسور | محوری / گریز از مرکز |
| قدرت فن کندانسور | 16 کیلووات |
| قطعات الکتریکی | شنایدر |
| نام تولید | خنک کننده قالب تزریقی |
|---|---|
| دستگاه دریچه گاز | دریچه گسترش |
| فن های کندانسور | محوری / گریز از مرکز |
| قدرت فن کندانسور | 16 کیلووات |
| قطعات الکتریکی | شنایدر |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| نام تولید | برج خنک کننده دایره ای |
|---|---|
| دستگاه دریچه گاز | دریچه گسترش |
| فن های کندانسور | محوری / گریز از مرکز |
| قدرت فن کندانسور | 16 کیلووات |
| قطعات الکتریکی | شنایدر |
| نام تولید | برج خنک کننده دایره ای |
|---|---|
| دستگاه دریچه گاز | دریچه گسترش |
| فن های کندانسور | محوری / گریز از مرکز |
| قدرت فن کندانسور | 16 کیلووات |
| قطعات الکتریکی | شنایدر |
| نام تولید | برج خنک کننده دایره ای |
|---|---|
| دستگاه دریچه گاز | دریچه گسترش |
| فن های کندانسور | محوری / گریز از مرکز |
| قدرت فن کندانسور | 16 کیلووات |
| قطعات الکتریکی | شنایدر |
| نام تولید | برج خنک کننده دایره ای |
|---|---|
| دستگاه دریچه گاز | دریچه گسترش |
| فن های کندانسور | محوری / گریز از مرکز |
| قدرت فن کندانسور | 16 کیلووات |
| قطعات الکتریکی | شنایدر |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Tank Capacity | 70L |
| Cooling Capacity | 5-500 Tons |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Parts | Schneider/Customizable |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Cooling Capacity | 5-500 Tons |
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |