| Produce Name | Open Type Chiller |
|---|---|
| Throttling Device | Expansion Valve |
| Condenser Fans | Axial/Centrifugal |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Electric Parts | Schneider |
| Produce Name | Electroplating Chiller |
|---|---|
| Throttling Device | Expansion Valve |
| Condenser Fans | Axial/Centrifugal |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Electric Parts | Schneider |
| Produce Name | Injection Mold Chiller |
|---|---|
| Throttling Device | Expansion Valve |
| Condenser Fans | Axial/Centrifugal |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Electric Parts | Schneider |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Produce Name | Circular Cooling Tower |
|---|---|
| Throttling Device | Expansion Valve |
| Condenser Fans | Axial/Centrifugal |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Electric Parts | Schneider |
| Produce Name | Circular Cooling Tower |
|---|---|
| Throttling Device | Expansion Valve |
| Condenser Fans | Axial/Centrifugal |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Electric Parts | Schneider |
| Produce Name | Circular Cooling Tower |
|---|---|
| Throttling Device | Expansion Valve |
| Condenser Fans | Axial/Centrifugal |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Electric Parts | Schneider |
| Produce Name | Circular Cooling Tower |
|---|---|
| Throttling Device | Expansion Valve |
| Condenser Fans | Axial/Centrifugal |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Electric Parts | Schneider |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Tank Capacity | 70L |
| Cooling Capacity | 5-500 Tons |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Parts | Schneider/Customizable |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Cooling Capacity | 5-500 Tons |
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |