| Productnaam | Modulaire watergekoelde koelers |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Naam | industriële koelmachine |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Naam | De lucht koelde Industriële Harder |
|---|---|
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Type condensator | Luchtgekoeld |
| Na garantie service | Videotechnische ondersteuning |
| koelweg | Luchtgekoeld/watergekoeld |
| Productnaam | Waterkoelmachine |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Water Gekoelde Waterharder |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Water Gekoelde Waterharder |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Water Gekoelde Waterharder |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Noise_Level | ≤65 DB(A) |
|---|---|
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Cooling Way | Water Cooled |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
| Noise Level | Less Than 70 DB |
| Productnaam | Lucht Gekoelde Waterharder |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Watergekoelde schroefchiller |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |