| Productnaam | Water Gekoelde Waterharder |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Water Gekoelde Waterharder |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Naam | industriële koelmachine |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Compressor Typetype | Panasonic |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Product Type | Water Cooled Scroll Chiller |
| Frequency | 50 Or 60HZ |
| Compressor Type | Scroll/Screw/Centrifugal |
|---|---|
| Noisy Level | 48dB |
| Package | Wooden Case |
| Warranty | 1 Year |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Naam | Kleine luchtgekoelde koelmachine |
|---|---|
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Type condensator | Luchtgekoeld |
| Type koelmiddel | R22, R407C, R410A, R404A, R134A |
| Naam | De lucht koelde Industriële Harder |
|---|---|
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Type condensator | Luchtgekoeld |
| Na garantie service | Videotechnische ondersteuning |
| koelweg | Luchtgekoeld/watergekoeld |
| Productnaam | Chiller voor injectie van schimmels |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Chiller met laag geluid |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| garantie | 1 jaar |
| Controle van koelmiddel | Danfoss expansieventiel |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Energy Stage | 25-50-75-100(%) |
| Compressor | Screw |
| Temperature Control Range | -25℃ To +35℃ |
| Connection Pipe | 5 |