| Wyprodukuj nazwę | Chłodzony wodą agregat wody lodowej |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Chłodzony wodą agregat wody lodowej |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| nazwisko | maszyna chłodnicza przemysłowa |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Compressor Typetype | Panasonic |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Product Type | Water Cooled Scroll Chiller |
| Frequency | 50 Or 60HZ |
| Compressor Type | Scroll/Screw/Centrifugal |
|---|---|
| Noisy Level | 48dB |
| Package | Wooden Case |
| Warranty | 1 Year |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| nazwisko | Małe chłodzenie chłodzone powietrzem |
|---|---|
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Typ skraplacza | Chłodzony powietrzem |
| Rodzaj czynnika chłodniczego | R22, R407C, R410A, R404A, R134A |
| nazwisko | Chiller przemysłowy chłodzony powietrzem |
|---|---|
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Typ skraplacza | Chłodzony powietrzem |
| Usługa po gwarancji | Wsparcie techniczne wideo |
| Droga chłodzenia | Chłodzenie powietrzem/chłodzenie wodą |
| Wyprodukuj nazwę | Chiller do wstrzykiwań pleśni |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Niski agregat z hałasu |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kontrola czynnika chłodniczego | Zawór rozprężny Danfoss |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Energy Stage | 25-50-75-100(%) |
| Compressor | Screw |
| Temperature Control Range | -25℃ To +35℃ |
| Connection Pipe | 5 |