| Wyprodukuj nazwę | Niski agregat z hałasu |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Gwarancja | 1 rok |
| Kontrola czynnika chłodniczego | Zawór rozprężny Danfoss |
| Wyprodukuj nazwę | Agregat wodny chłodzony powietrzem |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Heat Exchanger | Shell And Tube Type |
|---|---|
| Package | Wooden Case |
| Cooling Method | Water Cooled |
| Cooling Water Flow | 113.5m3/h |
| Weight | Customized |
| nazwisko | Agregator wodny 5 KM |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Moc wentylatora skraplacza | 15Kw |
| Gwarancja | 1 rok |
| Droga chłodzenia | Chłodzony powietrzem |
| Sound Level | 60-65dB(A) |
|---|---|
| Control System | Microprocessor |
| Control Of Refrigerant | Danfoss Expansion Valve |
| Pump Power | 0.75KW |
| Structural Form | Horizontal |
| Pump Power | 0.75KW |
|---|---|
| Fuction | Single Cooling Or Hea |
| Laser Type | CO2 |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Flow Rate | 50 M3/Hr |
| Main Water Pump | 5KW |
|---|---|
| Control System | Microprocessor |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Control Of Refrigerant | Danfoss Expansion Valve |
| Water Flow | 5.31m3/h |
| Main Water Pump | 5KW |
|---|---|
| Structural Form | Horizontal |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Voltage | 380V/3P/50Hz, 220V/1P/60Hz |
| Pump Power | 0.75KW |
| Sound Level | 60-65dB(A) |
|---|---|
| Copper Pipe | High Quality |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Control System | Microprocessor |
| Pump Power | 0.75KW |
| Compressor Control | 25-50-75-100% |
|---|---|
| Fuction | Single Cooling Or Hea |
| Voltage | 380V/3P/50Hz, 220V/1P/60Hz |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Water Flow | 5.31m3/h |