| Productnaam | Chiller met laag geluid |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| garantie | 1 jaar |
| Controle van koelmiddel | Danfoss expansieventiel |
| Productnaam | Lucht Gekoelde Waterharder |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Heat Exchanger | Shell And Tube Type |
|---|---|
| Package | Wooden Case |
| Cooling Method | Water Cooled |
| Cooling Water Flow | 113.5m3/h |
| Weight | Customized |
| Naam | 5 pk waterkoeler |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Vermogen van de condensatorventilator | 15 kW |
| garantie | 1 jaar |
| koelweg | Luchtgekoeld |
| Sound Level | 60-65dB(A) |
|---|---|
| Control System | Microprocessor |
| Control Of Refrigerant | Danfoss Expansion Valve |
| Pump Power | 0.75KW |
| Structural Form | Horizontal |
| Pump Power | 0.75KW |
|---|---|
| Fuction | Single Cooling Or Hea |
| Laser Type | CO2 |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Flow Rate | 50 M3/Hr |
| Main Water Pump | 5KW |
|---|---|
| Control System | Microprocessor |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Control Of Refrigerant | Danfoss Expansion Valve |
| Water Flow | 5.31m3/h |
| Main Water Pump | 5KW |
|---|---|
| Structural Form | Horizontal |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Voltage | 380V/3P/50Hz, 220V/1P/60Hz |
| Pump Power | 0.75KW |
| Sound Level | 60-65dB(A) |
|---|---|
| Copper Pipe | High Quality |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Control System | Microprocessor |
| Pump Power | 0.75KW |
| Compressor Control | 25-50-75-100% |
|---|---|
| Fuction | Single Cooling Or Hea |
| Voltage | 380V/3P/50Hz, 220V/1P/60Hz |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Water Flow | 5.31m3/h |