| Filter Type | Washable/Replaceable |
|---|---|
| Refrigeration method | Compressor Refrigeration |
| Timer Function | 24-hour |
| Warranty | 2 Years |
| Voltage Range | AC220v, 50Hz/60Hz; AC110v, 60Hz; DC-48V. |
| Noise Level | 60 DB |
|---|---|
| Cooling method | Water Cooled |
| Produce Name | Energy-saving And Power-efficient Air Conditioning Equipment |
| Product Type | Cabinet Air Conditioner |
| Weight | 300KG |
| 이름을 생산하세요 | 내각 에어컨 |
|---|---|
| 제압장치 | 확장 밸브 |
| 컨덴서 팬들 | 원심력인 굴대 / |
| 콘덴서 팬 파워 | 16KW |
| 전기 부품 | 슈나이더 |
| 이름 | 큰 에어컨 장치 |
|---|---|
| 제압장치 | 확장 밸브 |
| 컨덴서 팬들 | 원심력인 굴대 / |
| 전기 부품 | 슈나이더 |
| 보증 | 1년 |
| 이름 | 에어컨 장치 |
|---|---|
| 컨덴서형 | 공기 냉각/수 냉각 |
| 보증 후 서비스 | 비디오 기술 지원 |
| 냉각 방식 | 공기 냉각/수 냉각 |
| 종류 | 산업용 에어컨 / 온도 야외 기후 제어 시스템 |
| Ip Grade | IP55 IP65 |
|---|---|
| Outer casing | Galvanized Sheet |
| Cooling method | Water Cooled |
| Produce Name | Energy-saving And Power-efficient Air Conditioning Equipment |
| Noise Level | 60 DB |
| Heating Capacity | 5kW-12KW |
|---|---|
| Installation | Ceiling Installation |
| Model | TYC-120-240-360-480 |
| Noise Level | 60 DB |
| Operating Voltage | 220VAC+/-15% 50/60Hz |
| Operating Temerature | 14~28 ℃ |
|---|---|
| Warranty | 2 Years |
| Cooling method | Water Cooling |
| Condenser Type | Air Cooled/Water Cooled |
| Condenser Fans | Axial/Centrifugal |
| Power Supply | 220-380V/50-60Hz |
|---|---|
| Voltage Range | AC220v, 50Hz/60Hz; AC110v, 60Hz; DC-48V. |
| Timer Function | 24-hour |
| Cooling Capacity Range | 17-22-35-45-55KW |
| Cooling method | Water Cooling |
| Transport Package | Standard Export Wooden Box |
|---|---|
| Fan Power | 7.5 KW |
| Compressor | Hanbell |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Temperature Range | 5-20°C |