| Wyprodukuj nazwę | Ocieplony wodą chłodnik śrubowy |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Ocieplony wodą chłodnik śrubowy |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Ocieplony wodą chłodnik śrubowy |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Chłodnia o chłodzonym wodą skrutem |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Cooling Media | R22/R407/R134 |
|---|---|
| Theory | Water Cool Way |
| Solenoid Valve | Emerson |
| Ambient Temperature | -30℃~+45℃ |
| Energy Stage | 25-50-75-100(%) |
| Compressor | Screw |
|---|---|
| Condenser | Shell And Tube |
| Colling Water Flow | 56.7m3/h |
| Theory | Water Cool Way |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Colling Water Flow | 56.7m3/h |
|---|---|
| Input Power | 73.9 Kw |
| Ambient Temperature | -30℃~+45℃ |
| Cooling Tower | 120T Suggest |
| Solenoid Valve | Emerson |
| Condenser | Shell And Tube |
|---|---|
| Input Power | 73.9 Kw |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Temperature Control Range | -25℃ To +35℃ |
| Connection Pipe | 5 |
| Temperature Control Range | -25℃ To +35℃ |
|---|---|
| Condenser | Shell And Tube |
| Cooling Media | R22/R407/R134 |
| Energy Stage | 25-50-75-100(%) |
| Connection Pipe | 5 |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Energy Stage | 25-50-75-100(%) |
| Compressor | Screw |
| Temperature Control Range | -25℃ To +35℃ |
| Connection Pipe | 5 |