| Wyprodukuj nazwę | skraplacz płaszczowo-rurowy |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Nazwa produktu | skraplacz płaszczowo-rurowy |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Gwarancja | 1 rok |
| Typ skraplacza | Chłodzenie powietrzem/chłodzenie wodą |
| Usługa po gwarancji | Wsparcie techniczne wideo |
| Wyprodukuj nazwę | skraplacz płaszczowo-rurowy |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Rurkowy wymiennik ciepła |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Wyprodukuj nazwę | Parnik rurki skorupowej |
|---|---|
| urządzenie dławiące | Zawór rozszerzający |
| Wentylatory skraplacza | Osiowy/odśrodkowy |
| Moc wentylatora skraplacza | 16 kW |
| Części elektryczne | Schneidera |
| Fature | High Heat Transfer Preformance |
|---|---|
| Throttling Device | Expansion Valve |
| System | Single /double/Triple System |
| Fan | 0.35KW*2PCS |
| Evaporator Type | Shell And Tube |
| Fature | High Heat Transfer Preformance |
|---|---|
| Shell Length | 1-10 Meters |
| System | Single /double/Triple System |
| Specific Use | Heating Or Cooling |
| Heat Exchange Tube | Brass |
| Refrigerant | R134a/R410a/R407c |
|---|---|
| Tube Length | Customized |
| Warranty | 1 Year |
| Tube Material | SUS304 Stainless Steel |
| Product | Evaporator, Condenser |
| Fin Material | Aluminum/Copper |
|---|---|
| Product | Evaporator, Condenser |
| Produce Name | Shell Tube Evaporator |
| Material | Copper/Aluminum/Steel |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Refrigerant | R134a/R410a/R407c |
| Tube Size | Dia.9.52mm |
| Tube Material | SUS304 Stainless Steel |
| Fin Material | Aluminum/Copper |