| Main Water Pump | 5KW |
|---|---|
| Control System | Microprocessor |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Control Of Refrigerant | Danfoss Expansion Valve |
| Water Flow | 5.31m3/h |
| Weight | Customized |
|---|---|
| Compressor Type | Scroll/Screw/Centrifugal |
| Product Type | Water Cooled Scroll Chiller |
| Compressor Typetype | Panasonic |
| Cooling Power | 15Tons |
| Compressor | Screw |
|---|---|
| Condenser | Shell And Tube |
| Colling Water Flow | 56.7m3/h |
| Theory | Water Cool Way |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Horse Power | 5hp*2 |
|---|---|
| Copper Pipe | High Quality |
| Type Of Compressor | Scroll Type |
| Laser Type | CO2 |
| Water Flow | 5.31m3/h |
| Noise_Level | ≤65 DB(A) |
|---|---|
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Cooling Way | Water Cooled |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
| Noise Level | Less Than 70 DB |
| Produktname | Kreislaufkühlturm |
|---|---|
| Drosselvorrichtung | Expansionsventil |
| Kondensator-Fans | Axial/Trommel der Zentrifuge |
| Leistung des Kondensators | 16 kW |
| Elektrische Teile | Schneider |
| Produktname | Kreislaufkühlturm |
|---|---|
| Drosselvorrichtung | Expansionsventil |
| Kondensator-Fans | Axial/Trommel der Zentrifuge |
| Leistung des Kondensators | 16 kW |
| Elektrische Teile | Schneider |
| Produktname | Kreislaufkühlturm |
|---|---|
| Drosselvorrichtung | Expansionsventil |
| Kondensator-Fans | Axial/Trommel der Zentrifuge |
| Leistung des Kondensators | 16 kW |
| Elektrische Teile | Schneider |
| Produktname | Kreislaufkühlturm |
|---|---|
| Drosselvorrichtung | Expansionsventil |
| Kondensator-Fans | Axial/Trommel der Zentrifuge |
| Leistung des Kondensators | 16 kW |
| Elektrische Teile | Schneider |
| Produktname | Kreislaufkühlturm |
|---|---|
| Drosselvorrichtung | Expansionsventil |
| Kondensator-Fans | Axial/Trommel der Zentrifuge |
| Leistung des Kondensators | 16 kW |
| Elektrische Teile | Schneider |