| Cooling Water Flow | 113.5m3/h |
|---|---|
| Power | 0.155-0.31 |
| Noisy Level | 48dB |
| Heat Exchanger | Shell And Tube Type |
| Package | Wooden Case |
| Cooling Tower | 120T Suggest |
|---|---|
| Ambient Temperature | -30℃~+45℃ |
| Theory | Water Cool Way |
| Colling Water Flow | 56.7m3/h |
| Solenoid Valve | Emerson |
| Compressor | Screw |
|---|---|
| Theory | Water Cool Way |
| Electrical Components | Schneider |
| Solenoid Valve | Emerson |
| Ambient Temperature | -30℃~+45℃ |
| Expansion Valve | Emerson/Danfoss |
|---|---|
| Compressor | Hanbell |
| Theory | Air Cooled |
| Temperature Range | 5-20°C |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Noisy Level | 48dB |
|---|---|
| Package | Wooden Case |
| Heat Exchanger | Shell And Tube Type |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Product Type | Water Cooled Scroll Chiller |
| Nom du produit | break |
|---|---|
| dispositif d'étranglement | soupape de dilatation |
| Fans de condensateur | Axial/centrifugeur |
| Puissance du ventilateur du condensateur | 16 kW |
| Pièces électriques | - Je ne sais pas. |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Compressor Typetype | Panasonic |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Product Type | Water Cooled Scroll Chiller |
| Frequency | 50 Or 60HZ |
| Nom du produit | Refroidisseur d'eau refroidi d'air |
|---|---|
| dispositif d'étranglement | soupape de dilatation |
| Fans de condensateur | Axial/centrifugeur |
| Puissance du ventilateur du condensateur | 16 kW |
| Pièces électriques | - Je ne sais pas. |
| Compressor Type | Scroll/Screw/Centrifugal |
|---|---|
| Noisy Level | 48dB |
| Package | Wooden Case |
| Warranty | 1 Year |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Noisy Level | 48dB |
|---|---|
| Compressor Type | Scroll/Screw/Centrifugal |
| Cooling Power | 15Tons |
| Category | Wine Refrigerators |
| Weight | Customized |