| Cooling Water Flow | 113.5m3/h |
|---|---|
| Power | 0.155-0.31 |
| Noisy Level | 48dB |
| Heat Exchanger | Shell And Tube Type |
| Package | Wooden Case |
| Cooling Tower | 120T Suggest |
|---|---|
| Ambient Temperature | -30℃~+45℃ |
| Theory | Water Cool Way |
| Colling Water Flow | 56.7m3/h |
| Solenoid Valve | Emerson |
| Compressor | Screw |
|---|---|
| Theory | Water Cool Way |
| Electrical Components | Schneider |
| Solenoid Valve | Emerson |
| Ambient Temperature | -30℃~+45℃ |
| Expansion Valve | Emerson/Danfoss |
|---|---|
| Compressor | Hanbell |
| Theory | Air Cooled |
| Temperature Range | 5-20°C |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Noisy Level | 48dB |
|---|---|
| Package | Wooden Case |
| Heat Exchanger | Shell And Tube Type |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Product Type | Water Cooled Scroll Chiller |
| إنتاج الاسم | مبرد نوع المسمار |
|---|---|
| جهاز خنق | صمام التوسع |
| مراوح مكثف | محوري / طرد مركزي |
| قوة مروحة المكثف | 16 كيلو واط |
| قطع كهربائية | (شنايدر) |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Compressor Typetype | Panasonic |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Product Type | Water Cooled Scroll Chiller |
| Frequency | 50 Or 60HZ |
| إنتاج الاسم | مبرد مياه مبرد بالهواء |
|---|---|
| جهاز خنق | صمام التوسع |
| مراوح مكثف | محوري / طرد مركزي |
| قوة مروحة المكثف | 16 كيلو واط |
| قطع كهربائية | (شنايدر) |
| Compressor Type | Scroll/Screw/Centrifugal |
|---|---|
| Noisy Level | 48dB |
| Package | Wooden Case |
| Warranty | 1 Year |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Noisy Level | 48dB |
|---|---|
| Compressor Type | Scroll/Screw/Centrifugal |
| Cooling Power | 15Tons |
| Category | Wine Refrigerators |
| Weight | Customized |