| Productnaam | Chiller voor elektroplatering |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Waterkoelmachine |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Water Gekoelde Waterharder |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Naam | Lucht Gekoelde Waterharder |
|---|---|
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| garantie | 1 jaar |
| Type condensator | Luchtgekoeld |
| Evaporatortype | Shell en buis |
| Productnaam | Watergekoelde schroefchiller |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Naam | De lucht koelde Industriële Harder |
|---|---|
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Type condensator | Luchtgekoeld |
| Na garantie service | Videotechnische ondersteuning |
| koelweg | Luchtgekoeld/watergekoeld |
| Productnaam | Chiller voor injectie van schimmels |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Watergekoelde schroefchiller |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Schroeftype waterkoeler |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Lucht Gekoelde Waterharder |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |