| Adı | endüstriyel soğutma makinesi |
|---|---|
| kısma cihazı | Genişleme valfi |
| Kondenser Fanları | Eksenel/Santrifüjlü |
| Kondansatör Fan Gücü | 16 kw |
| Elektrik Parçaları | Schneider |
| Ürün Adı | Modüler su soğutmalı soğutucular |
|---|---|
| kısma cihazı | Genişleme valfi |
| Kondenser Fanları | Eksenel/Santrifüjlü |
| Kondansatör Fan Gücü | 16 kw |
| Elektrik Parçaları | Schneider |
| Ürün Adı | Açık Tip Chiller |
|---|---|
| kısma cihazı | Genişleme valfi |
| Kondenser Fanları | Eksenel/Santrifüjlü |
| Kondansatör Fan Gücü | 16 kw |
| Elektrik Parçaları | Schneider |
| Ürün Adı | Açık Tip Chiller |
|---|---|
| kısma cihazı | Genişleme valfi |
| Kondenser Fanları | Eksenel/Santrifüjlü |
| Kondansatör Fan Gücü | 16 kw |
| Elektrik Parçaları | Schneider |
| Ürün Adı | Endüstriyel su soğutucu üniteleri |
|---|---|
| kısma cihazı | Genişleme valfi |
| Kondenser Fanları | Eksenel/Santrifüjlü |
| Kondansatör Fan Gücü | 16 kw |
| Elektrik Parçaları | Schneider |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Condenser Fan Power | 16KW |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
|---|---|
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
| Compressor_Type | Scroll |
| Noise Level | Less Than 70 DB |
| Noise_Level | ≤65 DB(A) |
|---|---|
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Cooling Way | Water Cooled |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
| Noise Level | Less Than 70 DB |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Refrigerant_Type | R410A/R22/R407C/R410A |
| Cooling Capacity | 5-500 Tons |
| Power Supply | 3 Phase, 380/220V, 50Hz |
| Evaporator_Type | Shell And Tube |
|---|---|
| Tank Capacity | 70L |
| Cooling Capacity | 5-500 Tons |
| Warranty | 1 Year |
| Electric Parts | Schneider/Customizable |