| Heating Capacity | 5kW-12KW |
|---|---|
| Installation | Ceiling Installation |
| Model | TYC-120-240-360-480 |
| Noise Level | 60 DB |
| Operating Voltage | 220VAC+/-15% 50/60Hz |
| Nome do produto | Condicionador de ar do armário |
|---|---|
| Dispositivo de estrangulamento | válvula de expansão |
| Fãs do condensador | Axial/centrifugador |
| Potência do ventilador do condensador | 16 kW |
| Partes elétricas | Schneider |
| Ip Grade | IP55 IP65 |
|---|---|
| Outer casing | Galvanized Sheet |
| Cooling method | Water Cooled |
| Produce Name | Energy-saving And Power-efficient Air Conditioning Equipment |
| Noise Level | 60 DB |
| Cooling method | Water Cooling |
|---|---|
| Warranty | 2 Years |
| Operating Temerature | 14~28 ℃ |
| Power Supply | 220-380V/50-60Hz |
| Type | Workshop Cooling |
| Model | TYC-120-240-360-480 |
|---|---|
| Cooling method | Water Cooled |
| Ip Grade | IP55 IP65 |
| Operating Voltage | 220VAC+/-15% 50/60Hz |
| Installation | Ceiling Installation |
| Operating Temerature | 14~28 ℃ |
|---|---|
| Condenser Type | Air Cooled/Water Cooled |
| Timer Function | 24-hour |
| Energy Efficiency Rating | 14-20 SEER |
| Refrigeration method | Compressor Refrigeration |