| Compressor Control | 25-50-75-100% |
|---|---|
| Fuction | Single Cooling Or Hea |
| Voltage | 380V/3P/50Hz, 220V/1P/60Hz |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Water Flow | 5.31m3/h |
| Voltage | 380V/3P/50Hz, 220V/1P/60Hz |
|---|---|
| Control Of Refrigerant | Danfoss Expansion Valve |
| Pump Power | 0.75KW |
| Compressor Control | 25-50-75-100% |
| Main Water Pump | 5KW |
| Pump Power | 0.75KW |
|---|---|
| Fuction | Single Cooling Or Hea |
| Laser Type | CO2 |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Flow Rate | 50 M3/Hr |
| نام تولید | آبگرمکن پمپ گرما |
|---|---|
| دستگاه دریچه گاز | دریچه گسترش |
| فن های کندانسور | محوری / گریز از مرکز |
| قدرت فن کندانسور | 16 کیلووات |
| قطعات الکتریکی | شنایدر |
| نام تولید | بخاری آب صرفه جویی در مصرف انرژی |
|---|---|
| دستگاه دریچه گاز | دریچه گسترش |
| فن های کندانسور | محوری / گریز از مرکز |
| قدرت فن کندانسور | 16 کیلووات |
| قطعات الکتریکی | شنایدر |
| نام | یخچال کوچک خنک کننده هوا |
|---|---|
| فن های کندانسور | محوری / گریز از مرکز |
| قطعات الکتریکی | شنایدر |
| نوع کندانسور | هوا خنک شد |
| نوع مبرد | R22 ، R407C ، R410A ، R404A ، R134A |
| نام | چیلر آب 5 اسب بخار |
|---|---|
| دستگاه دریچه گاز | دریچه گسترش |
| قدرت فن کندانسور | 15 کیلو وات |
| تضمین | 1 سال |
| راه خنک کننده | هوا خنک شد |
| Main Water Pump | 5KW |
|---|---|
| Structural Form | Horizontal |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Voltage | 380V/3P/50Hz, 220V/1P/60Hz |
| Pump Power | 0.75KW |
| Sound Level | 60-65dB(A) |
|---|---|
| Copper Pipe | High Quality |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Control System | Microprocessor |
| Pump Power | 0.75KW |
| Sound Level | 60-65dB(A) |
|---|---|
| Copper Pipe | High Quality |
| Structural Form | Horizontal |
| Laser Type | CO2 |
| Pump Power | 0.75KW |