| Main Water Pump | 5KW |
|---|---|
| Control System | Microprocessor |
| Horse Power | 5hp*2 |
| Control Of Refrigerant | Danfoss Expansion Valve |
| Water Flow | 5.31m3/h |
| Fan No | 600*6 |
|---|---|
| Fan Power | 7.5 KW |
| Controller | Siemens PLC |
| Compressor Range Adjust | 25-50-75-100% |
| Warranty | 1 Year |
| Warranty | 1 Year |
|---|---|
| Compressor Typetype | Panasonic |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Product Type | Water Cooled Scroll Chiller |
| Frequency | 50 Or 60HZ |
| Transport Package | Standard Export Wooden Box |
|---|---|
| Fan Power | 7.5 KW |
| Fan No | 600*6 |
| Expansion Valve | Emerson/Danfoss |
| Theory | Air Cooled |
| Heat Exchanger | Shell And Tube Type |
|---|---|
| Package | Wooden Case |
| Cooling Method | Water Cooled |
| Cooling Water Flow | 113.5m3/h |
| Weight | Customized |
| Noisy Level | 48dB |
|---|---|
| Compressor Type | Scroll/Screw/Centrifugal |
| Cooling Power | 15Tons |
| Category | Wine Refrigerators |
| Weight | Customized |
| Cooling Method | Water Cooled |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Noisy Level | 48dB |
| Compressor Typetype | Panasonic |
| Weight | Customized |
| Compressor Type | Scroll/Screw/Centrifugal |
|---|---|
| Noisy Level | 48dB |
| Package | Wooden Case |
| Warranty | 1 Year |
| Capcity Control | 0, 50, 75, 100 |
| Expansion Valve | Emerson/Danfoss |
|---|---|
| Compressor | Hanbell |
| Theory | Air Cooled |
| Temperature Range | 5-20°C |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| 이름을 생산하세요 | 전기 도금 냉각기 |
|---|---|
| 제압장치 | 확장 밸브 |
| 컨덴서 팬들 | 원심력인 굴대 / |
| 콘덴서 팬 파워 | 16KW |
| 전기 부품 | 슈나이더 |