| Heating Capacity | 5kW-12KW |
|---|---|
| Installation | Ceiling Installation |
| Model | TYC-120-240-360-480 |
| Noise Level | 60 DB |
| Operating Voltage | 220VAC+/-15% 50/60Hz |
| Noise Level | 60 DB |
|---|---|
| Cooling method | Water Cooled |
| Produce Name | Energy-saving And Power-efficient Air Conditioning Equipment |
| Product Type | Cabinet Air Conditioner |
| Weight | 300KG |
| Produce Name | Energy-saving And Power-efficient Air Conditioning Equipment |
|---|---|
| Energy Efficiency Ratio (Eer) | 3.5 |
| Weight | 300KG |
| Installation | Ceiling Installation |
| Noise Level | 60 DB |
| Product Type | Cabinet Air Conditioner |
|---|---|
| Cooling method | Water Cooled |
| Throttling Device | Expansion Valve |
| Energy Efficiency Ratio (Eer) | 3.5 |
| Outer casing | Galvanized Sheet |
| Model | TYC-120-240-360-480 |
|---|---|
| Cooling method | Water Cooled |
| Ip Grade | IP55 IP65 |
| Operating Voltage | 220VAC+/-15% 50/60Hz |
| Installation | Ceiling Installation |
| Weight | 300KG |
|---|---|
| Energy Efficiency Ratio (Eer) | 3.5 |
| Cooling method | Water Cooled |
| Produce Name | Energy-saving And Power-efficient Air Conditioning Equipment |
| Heating Capacity | 5kW-12KW |
| Filter Type | Washable Mesh Filter |
|---|---|
| Cooling method | Water Cooled |
| Throttling Device | Expansion Valve |
| Energy Efficiency Ratio (Eer) | 3.5 |
| Product Type | Cabinet Air Conditioner |
| Ip Grade | IP55 IP65 |
|---|---|
| Outer casing | Galvanized Sheet |
| Cooling method | Water Cooled |
| Produce Name | Energy-saving And Power-efficient Air Conditioning Equipment |
| Noise Level | 60 DB |
| Operating Voltage | 220VAC+/-15% 50/60Hz |
|---|---|
| Heating Capacity | 5kW-12KW |
| Energy Efficiency Ratio (Eer) | 3.5 |
| Outer casing | Galvanized Sheet |
| Cooling method | Water Cooled |
| Outer casing | Galvanized Sheet |
|---|---|
| Weight | 300KG |
| Installation | Ceiling Installation |
| Product Type | Cabinet Air Conditioner |
| Operating Voltage | 220VAC+/-15% 50/60Hz |