| Weight | 300KG |
|---|---|
| Energy Efficiency Ratio (Eer) | 3.5 |
| Cooling method | Water Cooled |
| Produce Name | Energy-saving And Power-efficient Air Conditioning Equipment |
| Heating Capacity | 5kW-12KW |
| Ονομασία προϊόντος | Θερμαντήρας νερού από ατμογενή ενέργεια |
|---|---|
| συσκευή θρόμβωσης | βαλβίδα επέκτασης |
| Ανεμιστήρες συμπυκνωτών | Αξονικός/φυγόκεντρος |
| Δύναμη ανεμιστήρα συμπυκνωτή | 16KW |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα | Σνάιντερ |
| Filter Type | Washable/Replaceable |
|---|---|
| Refrigeration method | Compressor Refrigeration |
| Timer Function | 24-hour |
| Warranty | 2 Years |
| Voltage Range | AC220v, 50Hz/60Hz; AC110v, 60Hz; DC-48V. |
| Operating Voltage | 220VAC+/-15% 50/60Hz |
|---|---|
| Heating Capacity | 5kW-12KW |
| Energy Efficiency Ratio (Eer) | 3.5 |
| Outer casing | Galvanized Sheet |
| Cooling method | Water Cooled |
| Condenser Type | Air Cooled/Water Cooled |
|---|---|
| Filter Type | Washable/Replaceable |
| Condenser Fans | Axial/Centrifugal |
| Timer Function | 24-hour |
| Warranty | 2 Years |
| Ονομασία προϊόντος | Θερμαντήρας νερού εξοικονόμησης ενέργειας |
|---|---|
| συσκευή θρόμβωσης | βαλβίδα επέκτασης |
| Ανεμιστήρες συμπυκνωτών | Αξονικός/φυγόκεντρος |
| Δύναμη ανεμιστήρα συμπυκνωτή | 16KW |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα | Σνάιντερ |
| Expansion Valve | Emerson/Danfoss |
|---|---|
| Compressor | Hanbell |
| Theory | Air Cooled |
| Temperature Range | 5-20°C |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Fan No | 600*6 |
|---|---|
| Fan Power | 7.5 KW |
| Controller | Siemens PLC |
| Compressor Range Adjust | 25-50-75-100% |
| Warranty | 1 Year |
| Transport Package | Standard Export Wooden Box |
|---|---|
| Fan Power | 7.5 KW |
| Fan No | 600*6 |
| Expansion Valve | Emerson/Danfoss |
| Theory | Air Cooled |
| Fan No | 600*6 |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Temp Control Accuracy | PID±0.1℃ |
| Condenser Type | Shell And Tube |
| Theory | Air Cooled |