| Productnaam | Watergekoelde schroefchiller |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Watergekoelde schroefchiller |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Watergekoelde schroefchiller |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Productnaam | Luchtgekoelde schroefkoelmachine |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Compressor | Screw |
|---|---|
| Condenser | Shell And Tube |
| Colling Water Flow | 56.7m3/h |
| Theory | Water Cool Way |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Cooling Media | R22/R407/R134 |
|---|---|
| Theory | Water Cool Way |
| Solenoid Valve | Emerson |
| Ambient Temperature | -30℃~+45℃ |
| Energy Stage | 25-50-75-100(%) |
| Productnaam | Koelmachine van het schroeftype |
|---|---|
| versperring | uitbreidingsklep |
| Condensatorventilators | As/Centrifuge |
| Vermogen van de condensatorventilator | 16 kW |
| Elektrische onderdelen | Schneider |
| Condenser | Shell And Tube |
|---|---|
| Input Power | 73.9 Kw |
| Frequency | 50HZ/60HZ |
| Temperature Control Range | -25℃ To +35℃ |
| Connection Pipe | 5 |
| Colling Water Flow | 56.7m3/h |
|---|---|
| Input Power | 73.9 Kw |
| Ambient Temperature | -30℃~+45℃ |
| Cooling Tower | 120T Suggest |
| Solenoid Valve | Emerson |
| Temperature Control Range | -25℃ To +35℃ |
|---|---|
| Condenser | Shell And Tube |
| Cooling Media | R22/R407/R134 |
| Energy Stage | 25-50-75-100(%) |
| Connection Pipe | 5 |